Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikus OKJ képzés?...

Informatikus OKJ képzés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok még érettségi és egyetem előtt szeretnék letteni egy informatikus OKJ képzést. Azt hallottam, hogy az okj ingyenes 18 év alatt és ez igaz? Én sehol sem találtam ingyenes képzéseket. (tudom hogy 2020 ban megszűnik az okj azért lenne fontos) Ja és véleményetek szerint megtéri letenni egy kis alap tudás megszerzése végett?


L/17



2019. szept. 14. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek? Ha egyetem a cél akkor menj oda egyből
2019. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Informatikus OKJ-hoz általában érettségi szükséges.Egyetlen kivétel a számítógépszerelő és karbantartó OKJ, ahhoz elég a 8 általános. Az iskolarendszerű OKJ ingyenes és 25 év alatt lehet nappalin végezni.
2019. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Okj-ra inkább idősebbek mennek, akik munka mellett szeretnének papírt szerezni.
2019. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!