Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges hogy OKJ-n tanult...

Lehetséges hogy OKJ-n tanult tárgyakat beszámítsák egyetemen?

Figyelt kérdés

Pénzügyi-számviteli ügyintéző okj-t végeztem júniusban, most egyetemen vagyok pénzügy számvitel alapszakon.

Van rá lehetőség hogy a vizsgán kapott jegyet jóváírják nekem egyetemen?

A probléma, hogy komplex vizsga volt, nem modulos.



2019. szept. 17. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Az OKJ alacsonyabb képzés, mint az egyetem.
2019. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Csak a FOSZK tud ilyet.
2019. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem fogadják el. Ugyanúgy le kell hallgatnod és vizsgáznod mindenből!
2019. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fogadják el. Az egyetlen, amit tudsz tenni, hogy ha normális a tanár, és egy tantárgy anyaga kb teljesen fedi azt, amit te már részletesebben is tanultál, akkor a tanárral lehet esetleg bizniszelni.

Én logisztika okj-val mentem egyetemre logisztikát tanulni, két esetben a tanár azt mondta, hogy ad egy 3-as megajánlott jegyet, ha jobbat akarok, akkor menjek el vizsgázni, meg volt még egy-két tárgy, ahol volt katalógus, de a tanár azt mondta, hogy akkor bejárnom nem kell, de vizsgáznom és zh-t írnom ugyan úgy kellett.

A legtöbb tanár(teszem hozzá jó részt jogosan), úgy áll hozzá, hogy ha tényleg tudod, akkor a vizsga könnyen fog menni, bejárni meg a legtöbb egyetemi órára úgy sem kötelező.

2019. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!