Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlanátok? Bővebben lent

Mit ajánlanátok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, sulit otthagytam lassan 2 éve bizonyos dolgok miatt. Elég sokat piszkáltak, illetve nehéz is volt pl a matek. Sok hianyzasom volt ezek miatt, és mindennap gyomorgörcsel mentem be a suliba, mert tudtam hogy rámszállnak stb. Szeretnék letenni egy OKJ-t. Mit ajánlanátok ami nem annyira nehéz azért és lehet rá jelentkezni 8 altalánossal, plusz a későbbiekben tudok majd normális színvonalon élni. Fizikai munka is szóbajohet.. Sőt.. Bár nem olyan ahol nagyon emelni kell stb mert elég vékony vagyok :(

2019. szept. 18. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az OKJ-k 2020-től megszünnek. S vmi más rendszer lesz. Még ebben a pár hónapban találhatsz fizetős képzéseket.

Óvodai dajka az 8 általánosra épül pl.

De vannak róla listák.

2019. szept. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen nemű vagy?

Az amit előttem mondtak vagy targoncás.


1#Mi lesz az okj helyett, sokkal rosszabb?

2019. szept. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2019. szept. 18. 02:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a munkanélküliben ott lehet válogatni elég sok mindenből, sok sikert, hajrá.
2019. szept. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!