Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meglévő diploma mellé 2...

Meglévő diploma mellé 2 felsőfokú nyelvvizsga vagy inkább mégegy BSc diploma lenne a piacképesebb?

Figyelt kérdés

Van már egy nem túl piacképes ( büfének nem mondanám, mert komoly szakma, csak nincs megfizetve) BSc diplomám.

Angolból középfokúm van, németből alap és közép között van a tudásom.


Szerintetek melyik lenne a munkaerőpiacon piacképesebb?


1.

Ha ráfekszem a nyelvekre és angolból is összehozok egy felsőfokút, meg németből is

2.

Vagy ha csinálok egy új BSc diplomát, mondjuk valamelyik gazdasági szakon, pl pénzügy számvitel?


2019. szept. 23. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem piacképes a diplomád, akkor magával a nyelvvel nem sok pluszt adsz hozzá, hacsak nem külföld a cél.


Én a helyedben a másoddiplomát csinálnám.

Legalábbis én azt választottam.

2019. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gazdasági diploma, amihez úgyis kell nyelvvizsga.
2019. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, eddig nekem mindenki azt mondta, hogy sokkal többet ér 2 felsőfokú nyelv egy bármilyen diplomával, mint egy +1 gazdasági diploma, mert abból meg túlképzés van.
2019. szept. 23. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyél el informatikusnak. Ismerősöm két éve dolgozik valami cégnél azt már több mint 1 milliót keres havonta
2019. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!