Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudom interneten keresztul...

Hol tudom interneten keresztul megszerezni az erettsegi bizonyitvanyt?

Figyelt kérdés
Dolgozom es nem sok lehetosegem nyilik arra, hogy bejarjak.A vizsgakra nyilvan bejarnek, de van lehetosegem online tanulni?
2019. szept. 23. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Letöltöd, fotoboltozod, kinyomtatod, bekötteted.

Ahogy mindenki.

2019. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja már értem, ezért a sok hülye, akinek kamu érettségije van és egy mondatot nem tud helyesen leírni.
2019. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ertekelheto valaszokat is kaphatok, ha kerhetnem? Ertem en a viccet csak az okirathamisitas buncselekmenynek minosul es letoltendo jat erte. Ugyan itt erettsegi bizonyitvanyt vasarolnek kedvezo aron!
2019. szept. 23. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozók esti gimnáziuma? Van olyan, nézz utána a lakhelyed környékén. Ott nem midennap van tanítás, igyekeznek az órarendet a dolgozókhoz szabni. De ahhoz, hogy érettsegizni tudj, tanulói jogviszonyt kell létesítened egy iskolával, aminek joga van érettsegizetni, és szervez is érettsegiket. Tanulói jogviszony nélkül nem érettsegizhetsz. Azon kívül el kell végezd hozzá a 4 középiskolai osztályt. Elképzelhető, hogy az iskola, ahova majd beiratkozol, el tud fogadni tantárgyakat, amiket már valahol másik középsuliban tanultál. De ezt már az iskolával kell egyeztetni. Olyan nincs, hogy online tanulgarsz, aztán egyszercsak hipp-hopp, leérettsegizel egy iskolában.
2019. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!