Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Félek, hogy...

Mit csináljak? Félek, hogy nem készítenek fel rendesen az érettségire. Jogra szeretnék menni.

Figyelt kérdés

A jelenlegi gimimben nem túl erős a magyar/töri oktatás, a fakt sem jó. Dehát nekem ugye/magyarból töriből emelteznem kell.

Lehet magyar/töri magántanárt találni, aki felkészít? Ti hogy készültetek fel (akik jogra jártak/járnak). Köszi előre is:)


2019. szept. 25. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyart azt nem tudom de történelemből a tanköny mágolással megvan 80%.
2019. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 azért szerintem ez nem ilyen egyszerű. A töri érettségikben sok a forrásértelmezés, diagram, ilyenek.
2019. szept. 25. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én emelten 89%-on végeztem azt. Én tudom milyen mert átéltem.
2019. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az érettségire neked kell felkészülni rendesen. Kezedben a tankönyved megtanulod, még ha rosszul is magyaráz a tanár.

De rögtön másra hárítani a kudarc lehetőségét amikor Neked kell felkészülni elég furcsa hozzáállás.

Nézz vissza korábbi vizsgafeladatokat és rögtön tudni fogod, hogy mennyit ér a jelenlegi tudásod.

Rengeteg kiegészítő könyv van, amiből még új ismereteket szerezhetsz. Ez rajtad múlik.

Magyar, töri magántanárban gondolkozni elég furcsa.

Mit nem lehet ezekből a tantárgyakból nem érteni.

2019. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!