Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van egy B2-es angol nyelvvi...

Ha van egy B2-es angol nyelvvizsgám, akkor angol emelt szintű érettségit már nem tehetek?

Figyelt kérdés
Külföldi vagyok, és ezzel az új rendszerrel nem igazán tiszta minden, így szívesen várnék bármilyen információt

2019. szept. 25. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt teszel annyiszor és annyiból, amennyiszer akarsz; de ha épp nem érettségiző évfolyamos vagy (tehát nem vagy végzős középsulis), akkor fizetni kell asszem tantárgyanként valami 25 000 Ft -ot. Mindenféle vizsgára jelentkezhetsz , meg javítani is lehet belőle, ha pl nem elégedtél meg a százalékoddal és újra nekirugaszkodnál. És akkor az megint plusz 25000, vagy amennyit kérnek, pár éve ennyi volt szerintem. Ja de amúgy asszem, ha külföldről vagy, akkor lehet, hogy alapból kell az a tantárgyanként 25000, én ezt nem tudom. Az Oktatási Hivatal honlapján van rá esély, hogy lesz ezzel kapcsolatosan valami.
2019. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvből nem csak 12.ben hanem végig a 4 évig ingyenes mindenből az első próbálkozás
2019. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsz, és ha jó lesz kaphatsz plusz pontot is.

Az eduline oldalán olvassgass, ott bővebben írnak róla.

2019. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2019. szept. 26. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!