Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre menjek, ha...

Melyik egyetemre menjek, ha lakberendező szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Nem belsőépítész, hanem lakberendező szeretnék lenni. Melyik egyetem melyik szakára lenne érdemes menjek?

Illetve milyen érettségi kell hozzá?



2019. szept. 27. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy csak budapesti egyetemek jöhetnek szóba.
2019. szept. 27. 19:01
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Tenyleg azt gondolod, hogy ezt a komoly tudományt az oktatás szentélyében, egyetemen tanítják? Hát ha létezik ilyen felsőoktatási képzés, akkor az már tényleg a magyar oktatás szégyene, bár a rendezvényszervező után én már ezen sem lepődnék meg...


Nem szeretnél egy picit piacképesebb végzettséget?

2019. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Lakberendezést nem egyetemeken tanítják!!!!
2019. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is arra gondoltam, hogy egyetemen lakberendezést tanuljak, hanem, ha lakberendező szeretnék lenni, akkor melyik egyetem milyen szakára menjek!!!!


Kérem, csak az válaszoljon, aki ezt meg tudja mondani!

Köszönöm!

2019. szept. 27. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen felesleges ehhez bármilyen egyetemi szak, max vmi művészeti képzést lehetne belemagyarázni, ahol a tanultak 99%-nak köze nem lenne ahhoz amit csinálni akarsz.


Ha lakberendező akarsz lenni vannak erre tanfolyamok, de az egyetem elég felejtős ehhez. Senki se fogja tudni megmondani hogy menj X szakra, ha egyszer olyannal akarsz foglalkozni amihez hasonlót vagy kapcsolódót nem tanítanak egyetemen. Ha ennyire diplomát akarsz menj szabad bölcsészetre, kommunikáció-médiára vagy hasonló büfészakra amivel alig lehet elhelyezkedni és utána tudsz menni lakberendezőnek, legalább megnyugszol hogy egyetemet végeztél.

2019. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%
4. Ha lakberendező szeretnél lenni, akkor tanulj lakberendezést. Ha ez az álmod, semmi értelme egyetemi szakra menned.
2019. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Én vagy építészmérnökire vagy építő művészetre vagy valamilyen művészeti képzésre mennék (pl. grafika).
2019. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!