Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem van jól felkész...

Mennyi esélyem van jól felkészülni emelt magyar érettségire?

Figyelt kérdés
Jövő májusban mennék, nincs faktom mivel már nem járok suliba, de egyetemre szeretnék menni és gondoltam magyarból tennék egy emeltet. Tudnátok mesélni róla?
2019. szept. 28. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag nagyon nehéz oktatási hivatal oldalán fent vannak az írásbelik amik eddig voltak azokat old meg szerintem lehet venni szóbelire könyvet minden évben adnak ki
2019. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem magyarból tenném az emeltet. Másból könnyebb felkészülni szerintem.
2019. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is lebeszélnélek róla...az az egyik legnehezebb emelt, nagyon tájékozottnak kell lenni nem csak magyarból, de a többi ahhoz kapcsolódó dologból is (színház, film, zene), plusz elég szubjektív az értékelése.

Töriből nem tudnál menni? Vagy valamilyen nyelvből?

2019. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az angol a másik amire gondoltam. Arra elég időm van felkészülni szerintetek? Középszintű tudásom van
2019. szept. 28. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Ha középszinten a középfokot érted, akkor igen, mert kb annak felel meg az emelt angol érettségi
2019. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!