Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyik tantárgyból hány...

Ti melyik tantárgyból hány százalékra érettségiztetek?

Figyelt kérdés
Mi volt az 5. tárgyatok (választott)? Miből csináltatok emeltet? Volt nyelvvizsgátok? Hány többletpontot szereztetek? Hány pontotok lett? Felvettem arra a szakra, amit kinéztetek? Melyik ez a szak és szeretitek? El lehet vele helyezkedni a szakmában? Melyik évben érettségiztetek?

2019. szept. 29. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2018 májusában érettségiztem.


Magyar 69%

Matek 84%

Történelem 46% (utált a tanárom, én meg a tárgyat utáltam)

Angol 96%

Emelt informatika 90%


Az informatika volt a választott tárgyam, ebből csináltam az emeltet is.

Egy angol B2 komplex nyelvvizsgám van, ezzel (28) + az emelt (50) 78 többletpontom volt.


EKE-TTK Programtervező informatikus (Eger) szakára jelentkeztem, ide 426 pontom lett. Ez volt az álmom, és most másodévesként visszagondolva nem bántam meg, hogy ide jöttem. Direkt vidéki egyetemre szerettem volna járni, nekem nem hiányzik a nagyváros, kapkodás, és az állandó zaj.

Mindenhol az folyik a csapból, hogy több tízezer informatikus hiányzik, csak az az igazság, hogy a 2-3 éves tapasztalt fejlesztőkből van hiány, nem pedig a tapasztalatlan diplomásokból. Éppen ezért igyekszem gyakornokoskodni, saját projekteket csinálok magamnak, hogy fejlődjek, és belekóstolok mindenbe, hogy aztán a későbbiekben kialakuljon melyik téren szeretnék elhelyezkedni (elképzelés már van).

2019. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2016-ban érettségiztem.


Magyar: 93

Matek: 76 (fogggalmam sincs hogy hoztam össze)

Töri: 85

Német: 87

Emelt angol mint választott: 79


Volt már akkor egy B2 nyelvvizsgám németből. Bölcsész szakokra jelentkeztem plusz tanárira, de egyiket sem kezdtem el. Így 78 pluszpontom volt, az összpontomra nem emlékszem. 2020-ban fogok jelentkezni egy teljesen másik irányban, de sajnos szükségem lesz új érettségikre is (még nem tudom milyen tárgyakból pontosan)

2019. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2016. májusban érettségiztem.

Magyar: 73 %

Matek: 72 %

Töri: 74 % (majdnem max. pontos szóbelivel)

Angol: 32 % (az angol órák azzal teltek, hogy magyarul beszélgettünk egy másik tanárról)

Informatika: 77 % (simán lehetett volna 5-ös, ha a szóbelivel nem rontom el)


A választott tárgyam az infó volt, nem emelteztem semmiből, nyelvvizsgám sem volt (most sincs) így plusszpontom sem volt. Pont 300 pontom lett és felvettek építőmérnök szakra, ide is szerettem volna. Apukám munkahelyén szeretnék majd dolgozni, ő építész. Most nyáron voltam ott egy hónapig gyakorlaton.

2019. szept. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2018-ban érettségiztem.

Magyar: 87

Matek: 32

Történelem: 70

Emelt angol: 64

A választott tárgy nálam kötelezően a szakmai tárgy volt, ez pedig a vendéglátási ismeretek azt hiszem így volt beírva: 41 (gyűlöltem)

Bölcsész és társtudományi szakokra jelentkeztem.

2019. szept. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!