Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gimnáziumba lenne...

Milyen gimnáziumba lenne esélyem? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

8.os vagyok, és nagyon reményveszett.

Kinéztem magamnak a Színyei Merse Pál Gimnáziumot, Ady Endre Gimnázium, és a Teleki Blankát.

7. évvégére 4-es lettem, sikeresen elcsesztem. De idén nagyon belehúzok, igyekszem ötösre felhozni az átlagom.

Szerintetek van esélyem? Esetleg tudtok mondani iskolákat?



2019. okt. 5. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy az iskolákon való agyalást jobb lenne ha a január 18-ai központi utánra halasztanád. Ha az írásbelid nagyon jól sikerül akkor bárhová mehetsz a négyeseiddel.

Se a Teleki, se az Ady nem egy elit iskola. Hidd el járnak oda olyanok is akik hármasok voltak matekból hetedikben. A Színyeibe se lesz nehéz bekerülni az idei érettségi botrány miatt.

2019. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy kicsit többet tudnánk segíteni, ha tudnánk, hogy mi az érdeklődési köröd, melyik tárgyakban vagy erősebb stb.
2019. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló, a termèszettudomány nagyon érdekel
2019. okt. 18. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!