Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kozmetikus szak után hova...

Kozmetikus szak után hova érdemes jelentkezni tovább tanulni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetemre.
2019. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pontosabban milyen szakra?
2019. okt. 30. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted létezik olyan egyetemi szak, ami a kozmetikára épül?


Azért nem kapsz választ, mert semmit nem írtál magadtól, azon kívül, hogy kozmetikus vagy.

2019. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs, csak nem tudom eldönteni, hogy mihez kezdjek:(
2019. okt. 31. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyit vagy hajlandó tanulni? Van-e érettségid? Milyen fizetést szeretnél elerni? Mely tárgyak nem jöhetnek szóba egyáltalán? Nyelvtudas? Mennél külföldre, vagy itthon maradnal? Van elég szorgalmad az egyetemre, na meg képességed? (nem mindenki való oda) hány évet lennél hajlandó tanulni? Milyen a kommunikációs képességed? Hány éves vagy? Stb...
2019. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

18vagyok, még érettségi előtt állok..

Inkább a reál tárgyak jöhetnek szóba, de mivel egyik kémia tanárunk sem vállal emelten érettségiztetni, ezért szóba se jöhet egy orvosi, vagy hasonló ahova emelt kémia kéne.

Angolból viszonylag jó vagyok, gondolkozom az emelten.

Külföldre szívesen megyek, de nem találtam ott se:(

2019. okt. 31. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!