Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Pázmány Péter Katolikus...

A Pázmány Péter Katolikus Egyetemen a Jog- és Államtudományi karán milyenek az oktatás?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet vele utána elhelyezkedni? Mennyire nehéz oda bejutni? És főként milyen tantárgyak kellenek oda? Elsősorban azoknak a válaszai érdekelnének akik oda járnak, vagy jártak. Minden értelmes választ köszönök szépen.

#történelem #Pázmány Péter Katolikus Egyetem #Jog- és Államtudományi kar #katolikus egyetem #Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudomány
2019. okt. 6. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én most kezdtem el és nekem nagyon tetszik:) Vannak jó oktatók, ha érdekel bővebben is akkor eltudom mondani, hogy szerintem kik azok.

A képességeidtől függ, hogy nehéz- e bejutnod. Úgy gondolom az államira igen, viszont a fizetős egy jő emelttel könnyen abszolválható. Töri, magyar, idegen nyelv ezeket nézik. Az elhelyezkedésbe még nem látok bele sajnos, de én úgy tudom, hogy keresett a Pázmányos jogi diploma. Viszont leginkább tőled függ az egész. Az, hogy mennyire tudsz majd érvényesülni.

2019. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak ajánlani tudom! Gyakorlatias oktatás, otthonos, szép épület. Finom büfé.

Viccet félretéve, életem egyik legjobb döntése volt. Elhelyezkedéssel nincs gond, sokan már egyetemi éveik alatt fix munkahellyel rendelkeznek. Az oktatás emberközpontú és tényleg azt nézik, mi t tudsz és nem azt, amit nem. Jogtöris tárgyak okésak, nem vizionálják annyira túl, mint más egyetemeken. Jó alapra jó várat építhetsz itt. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok privatban!:)

2019. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, nem mai kérdés már, de valaki tudna válaszolni pár kérdésre a karral kapcsolatban?
2021. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem írhatsz nyugodtan.
2021. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szívesen válaszolok!
2021. ápr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!