Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia emelt érettségivel hova?

Biológia emelt érettségivel hova?

Figyelt kérdés

Bioszból és angolból emeltezek, de nem tudom még hova menjek. Fontos lenne a jó bérezés kb 200 nettó vagy felfelé.

Tehát milyen tovább tanulást ajánlotok? Mivel lehet jól keresni és a bioszhoz kapcsolódik?



2019. okt. 9. 09:57
 1/1 anonim válasza:
100%
Ezzel a kombinációval én a pszichológiát javaslom, nagyon sok ága van, ami "bioszosabb", de más irányba is elindulhatsz vele, illetve szerintem viszonylag jól lehet vele keresni. De ha reálosabb vagy, elmehetsz biomérnöknek is például, vagy valamilyen egészségtudományi szakra (dietetikus, mentőápoló, szülésznő stb.)
2019. okt. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!