Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El lehet helyezkedni biológia...

El lehet helyezkedni biológia szakos végzettséggel?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen helyen és pozíciókban? Külföldön keresettek a bioszosok? Melyiket válasszam: SZIE-ÁOTK-biosz szak vagy ELTE?
2010. júl. 16. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
SZIE-ÁOTK-val szerintem sokkal többre mész.
2010. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Az ELTE elismertebb egyetem mint a SZIE szóval szerintem azt válaszd!

Inkább külföldön keresettek a biológusok.Külföldön dolgozhatsz például delfináriumban, lehetsz delfinidomár vagy tengerbiológus!

2010. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Az ELTE biosz szakáról én eddig csak rosszat hallottam...
2010. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti! Nem az egyetem elismertsége határozza meg, hogy el tud- e helyezkedni!

Egy állatorvos sokkal inkább el tud, mint egy biológus, és én is csak rosszakat hallottam az ELTE bioszról!

Szerintem SZIE-ÁOTK

2010. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: A kérdező szerintem nem az állatorvosira gondolt. A SZIE-n is van biológia szak:)
2010. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jajj, tényleg, akkor bocsi, nem olvastam végig a kérdést!

Amúgy arról még nem is hallottam!

A szegedit viszont jobban dicsérik, mint az ELTE-t.

2010. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, sokan nem tudják, hogy a SZIE-ÁOTK nem csak az állatorvosokat takarja, hanem a biosz szakosokat is. Az ELTE-ről semmit sem tudok, SZIE-nél nagyon kis létszámú évfolyamok indulnak, elvileg nem lehet rossz. Van valaki köztetek, akinek ilyen végzettsége van? A Tájolóban leírtak nagyon tetszenek, de jó lenne biztosan tudni, hogy nem lesz-e az a sorsom, mint a legtöbb diplomásnak... Egyébként ráéreztél, az állatorvosin is gondolkozom, csak nem tudom, alkalmas vagyok-e:-)
2010. júl. 16. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél az?:) Csak el kell határoznod magad és hajtanod kell kicsit:P
2010. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik csoporttársam a SZIE bioszról jött át Szegedre bioszra, és a SZIE-t nagyon-nagyon- nagyon utálta. Halál volt, a tanárokat utálta, kevesebb kreditért 100szor többet kellett megtanulniuk mint az állatorvosoknak.
2010. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!