Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

AZ okj képzésért szerezhető 32 pontot, bármelyik szakra jelentkezek ugyanúgy elfogadják? Én pl üzemmérnök informatikusnak fogok jelentkezni, akkor erre a szakra mindenféle okj-t elfogadnak, és megadják a pontot vagy csak ami a szakmába vág?

Keress kérdéseket hasonló témában: OKJ

okt. 11. 22:07  Privát üzenet  

A válasz
Csak az számít ami kapcsolódik a szakmához. Például neked egy rendszerüzekeltetői okj lenne +32 pont.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 11. 22:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes programtervező informatikusnak tanulnom?
Okj matematikus vélemények? Ugyanugy el lehet vele helyezkedni? Nem kerültem be az egyetem létszámba. De értem a, matekot.
Ha online formában végzek el sgy BSc szakot, akkor az a diploma ugyanannyit fog érni, mintha bejártam volna, illetve klasszikus MSc-re ugyanúgy felvehetnek?
A bemeneti emelt szintű érettségi ugyanúgy lehet választott tárgy a pont duplázáshoz?
Angolból ha az emelt érettségim 65%-al lett 5-ös akkor az ugyanúgy 40 pontot ér ha jövőre továbbtanulok mint ha 100%-al, vagy a 35% lejön?
2020-tól a korábbi diplomát ugyanúgy beszámítják pontban a felvételinél, mint eddig?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!