Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén (2019) ben mennyi volt a...

Idén (2019) ben mennyi volt a felvételi ponthatár a PTE mérnökinformatikus szakra?

Figyelt kérdés
Már rég eldöntöttem hogy oda szeretnék majd menni majd amikor egyetemista leszek. Most vagyok 9.es viszont még nem nagyon tudom hogy hol és hogyan keressem meg a ponthatárokat. Valami olyasmit láttam 88 de nekem az valami rettenetesen alacsonynak tűnik. Lehetséges ez, vagy valamit félre néztem?

2019. okt. 16. 14:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még 1 dolog. Ahogy láttam ez a képzés önköltséges,ez kb mennyibe kerülne?egybe vagy pedig félévente kell fizetni?valahogy belehet kerülni úgy hogy az állam fizeti?
2019. okt. 16. 14:29
 2/3 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n tudsz tájékozódni. Idén 294 volt a ponthatár állami ösztöndíjas képzésen. Úgy tudsz államis lenni, hogy ilyen finanszírozási formára jelentkezel és eléred a ponthatárt, illetve van emelt érettségid és minimum B2-es nyelvvizsgád.
2019. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. okt. 16. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!