Logisztika Vagy Turisztika?

Figyelt kérdés
Melyik fizet többet és melyikkel lehet jobbban elhelyezkedni?

2019. okt. 21. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Logisztika
2019. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
A turizmus, mint ágazat évről évre nagyobb hányadát teszi ki a magyar GDP-nek, szerintem egyre több benne a lehetőség és meg több lesz.
2019. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet erre válaszolni.. Mindkettőben lehet jól és kevésbé jól is keresni. Logisztikában elég jók a fizetések, de ott is attól függ milyen végzettséged van, beszélsz-e nyelveket, milyen pozícióban dolgozol. Turizmusban is van potenciál, viszont szerintem sokkal túltelittebb, nagyon sokan tanulnak és végeznek Turizmus és vendéglátáson, logisztikában viszonylag kevesebben, így szerintem könnyebb jobb pozíciót elcsípni. Viszont az angol nyelv társalgási szintű ismerete a belépő szint, és nem a B2-es három mondatot kitudok nyögni 5perc alatt szintre gondolok, hanem tényleges társalgási szintre. Ez egy olyan terület ahol nyelv nélkül esélyed sincs, ha jól beszéled az angolt legalább akkor találni fogsz állást és meg is fizetik. Ha esetleg mellé más nyelvet is beszélsz, az nagyon nagy előny. Viszont szerintem ne csak fizetés alapján dönts.. Fontos, hogy szeresd is különben kuka az egész
2019. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!