Közgáz, Erasmus?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha 3-4-es vagyok matekból, akkor közgazdasági szak mennyire lenne nehéz nekem? Ahogy olvastam humán továbbtanulással nem sokra megyek, ezért gondoltam a közgázra. Eddig a közgazdasági szakok közül a turizmus-vendéglátás volt, ami a leginkább felkeltette a figyelmem, de amikor utánaolvastam mindenki lehurrogta. Tényleg nem lehet vele elhelyezkedni? Ezzel külföldön is el lehetne munkát vállalni? A közgáz szakok közül melyiket e legérdemesebb elvégezni? A btk pszichológiát érdemes, vagy túltelített? Inkább akkor valami közgázt érdemesebb?

Az Erasmus programot mindegyik szakról igénybe lehet venni? Erre jelentkezni kell? Csak azok mehetnek, akik jól tanulnak? Mennyi idő kell, hogy lehessen rá menni?

Ti mire jártok és mi alapján döntöttetek így? Mik szeretnétek lenni?



2019. okt. 21. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!