Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérlegképes könyvelő képzés...

Mérlegképes könyvelő képzés után mit éri meg tanulni főiskolán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg külföldön dolgozom a párommal pénzgyűjtés miatt vendéglátásban. Otthon érettségi után pénzügy számviteli ügyintéző majd mérlegképes könyvelő lettem, tapasztalatom nagyon kevés van. Ha hazaköltözök szeretnék tanulni. Főleg diplomán gondolkodok. Elég tanácstalan vagyok. Egyrészt tudom a gazdasági szakok megérik, bár ezeket fizetős, vidéki egyetemen tudnám csinálni. Pénzügy számvitel, nemzetközi gazdálkodás, és gazdálkodás menedzsment jöhet szóba. Nem tartom magam hülyének de nem vagyok alapból nagy matekos.

Viszont ami érdekelne még az a germanisztika szak, mivel elég jól beszélek németül (angolul is tudok) ez munka mellett kisebb kihívás lenne mint egy matekos alapszak, ez állami támogatással is indul. Nem tudom mennyire érné meg.

Plusz azon is gondolkodom egyáltalán megéri e még legalább három évet rászánnom az iskolára vagy már így is tudnék érvényesülni. Még felsőfokú német nyelvvizsgát mindenképp akarok.

Köszi a válaszokat!

25/N



2019. okt. 22. 11:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!