Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan rendőr akarok lenni,...

Olyan rendőr akarok lenni, aki ecstasy dealereket kap el. Hogyan tehetem?

Figyelt kérdés
Elegem van ebből az undorító drogos társadalomból. Annyira könnyen meglehetne ezt szüntetni. Pl. riddim bulikon annyira feltűnően osztják ezt a szart, stb.

2019. nov. 1. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beíratkozol a NKE-re vagy egy rendőr szakközépiskolába.
2019. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó szándék vezérel, és nem akarom letörni. Biztosan tényleg el tudnál kapni sok embert, de nem mindenkit, és egy egész társadalmat nem tudsz megváltoztatni. Ha ilyen megváltó szeretnél lenni, csalódni fogsz. Apa is rendőr, sokszor volt, hogy embercsempészekről tudták, hogy k az, biztosan tudták, még az egész falu is tudja, de mégsem sikerült elkapni őket. Valószínűleg olyan nagy halak voltam ott lefizetve, meg annyira ki van építve ez az egész, hogy simán megoldanak ezek mindent. Óriási, undorító az egész. Hidd el, már rég vége lenne mindennek, ha a nagyok is így akarnák. Nekem a drogozásnál ez az emberkereskedelem, lánycsempészet, sokkal undorítóbb. El nem tudom képzelni, milyen lenne, ha egyszer az én lányomat rabolnák el...
2019. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nem tudod megszüntetni. Amíg kereslet van addig lesz kínálat is. 2008 környékén elég jól odavertek az Exnek, be is jött a mefedron meg a sok dizájner drog (ajánlom nézz utána a hátterének is).


[link]


Amíg mi drogosok boldogok akarunk lenni, addig meg is találjuk a módját ne aggódj. Senki nem fog tudni megakadályozni!

2019. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne feledd, hogy ez az egesz, az eletedbe is kerulhet.

Az ellenfelet nem kotik szabalyok.

2019. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
ember, ha másnak jo neked mi bajod van vele? teljesen soha sem fog megszűnni.
2019. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!