Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt informatika ismeretek...

Emelt informatika ismeretek érettségire hogyan lehet felkészülni?

Figyelt kérdés

A programozás részére gondolok.

Hàlózattal , html , css-sel , még az sql sincs nagy baj.

A programozás ami szívós, a többit viszonylag könnyen meglehet oldani.

Amikor jártam középiskolába c# nyelven tanitottak minket programozni visual studio használatával.

Esetleg tudtok valamilyen weboldalt ahol fel lehet készülni programozás részére?


40 Pontot ér a programozás , ha mindet nem , de olyan 20 pontot össze lehet hozni ?


2019. nov. 4. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Udemy.com Pár ezer ft-ért kiváló kurzusok vannak ott.
2019. nov. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem emelt infóismeretek érettségire, hogy fogalmam se volt az objektumelvű programozásról, és 13 pontot összeszedtem a programozós feladatra úgy, hogy definiáltam a szükséges adattagokat, meg implementáltam az egyik részfeladatban megadott pszeudokódot. (ilyen részfeladat kb. mindig szokott lenni ahogy néztem, kb. ajándékpontok) Szóval ha érted az OOP szemléletet, akkor a 20 pont az semmi szerintem.
2019. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!