Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Emelt informatika ismeretek érettségire hogyan lehet felkészülni?

A programozás részére gondolok.

Hàlózattal , html , css-sel , még az sql sincs nagy baj.

A programozás ami szívós, a többit viszonylag könnyen meglehet oldani.

Amikor jártam középiskolába c# nyelven tanitottak minket programozni visual studio használatával.

Esetleg tudtok valamilyen weboldalt ahol fel lehet készülni programozás részére?

40 Pontot ér a programozás , ha mindet nem , de olyan 20 pontot össze lehet hozni ?

nov. 4. 22:38  Privát üzenet  

A válaszok
Udemy.com Pár ezer ft-ért kiváló kurzusok vannak ott.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 6. 06:03 Privát üzenet
Én úgy mentem emelt infóismeretek érettségire, hogy fogalmam se volt az objektumelvű programozásról, és 13 pontot összeszedtem a programozós feladatra úgy, hogy definiáltam a szükséges adattagokat, meg implementáltam az egyik részfeladatban megadott pszeudokódot. (ilyen részfeladat kb. mindig szokott lenni ahogy néztem, kb. ajándékpontok) Szóval ha érted az OOP szemléletet, akkor a 20 pont az semmi szerintem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 9. 19:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ágazati informatika emelt szintű érettségire honnan tudnék teljesen egyedül felkészülni?
Ha egyedül akarok felkészülni a középszintű informatika érettségire, akkor ezt hol/hogyan tehetem meg?
Informatika érettségire szeretnék felkészülni, hogyan tudhatnám hogy melyik Excel függvényt kell használnom az egyes feladatokban?
Emelt informatika érettségim mire számítsak? Hogyan, miből lehet felkészülni?
Szerintetek milyen esélyem van felkészülni az októberi emelt informatika érettségire?
Mennyi idő alatt lehet felkészülni az emelt informatika érettségire?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!