Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten a BGE egyetemen...

Budapesten a BGE egyetemen szeretnék tanulni, a "KKK", vagyis a marketinges szakon. Mikre van ehez szükségem?

Figyelt kérdés
Vácon végeztem az első Géza közgazdasági suliban. Kiszámoltam a pontjaimat, és habár önköltséges, de a minimum pont felett vagyok. Angol középfokú nyelvvizsgám még nincs, de hamarosan leteszem. Emelt szintű érettségi tantárgyam szintén nincs, úgy tudom lehet utólag is tenni. Jelenleg 19 éves fiú vagyok, a IWI sportiskolában tanulok OKJ-n személyi edzőnek. Érdekel a testépítés, járok edzeni és szeretnék is vele foglalkozni, mégis úgy érzem az egyetemen lenne a helyem. Intenzív a képzés, áprilisban fogom elvégezni. A diákigazolványom nálam van még, de már nem használhatom. (kiiratkoztam a Váci iskola okj képzéséről, így érvényét vesztette). A kérdésem annyi lenne, hogy lenne-e esélyem szerintetek a BGE-re, és miket kellene még tennem hozzá amiről nem tudok. Ha a fent leírtak közül valamit rosszul tudok kérlek jelezzézek.

2019. nov. 6. 02:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban add be a jelentkezéséd a felvin. Ha megvan a pont felvesznek, kapsz úgyis diákot. Emeltezni nem fontos de ha szeretnél csinalhatsz emeltet májusban csak arra időben jelentkezz.
2019. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A felvin belül hol kell jelentkezni? Sehol sem találom
2019. nov. 8. 00:58
 3/3 A kérdező kommentje:
A szeptemberben induló képzésre decemberben lehet jelentkezni ahogy láttam. Valami mást még jeleznem kellene az egyetem felé?
2019. nov. 8. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!