Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel lehet készülni fél év...

Fel lehet készülni fél év alatt emelt infóra?

Figyelt kérdés
Jövőre készülök egyetemre, és az új követelmény szerint kell egy középfokú nyelvvizsga és egy emelt érettségi. Mivel én műszaki pályára szeretnék menni, pontosabban anyagmérnökire, így nekem a matek kötelező tárgy és mellé infóból kellene akkor egy emelt érettségi állítólag. Lehetséges hogy felkészüljek egy erős emelt szintű infó érettségire? 10.osztályig tanultam informatikát, az alapok megvannak.

2019. nov. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, csak bele kell tenni a munkát.
2019. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nyelvvizsga nem kell mégsem, a héten volt hír.
2019. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Beadtak egy javaslatot, de még semmi sem biztos. Azt könnyedén le is szavazhatja a kormány, és szerintem le is fogják, mert nekik az az érdekük.

Nem tudom honnan veszed azt olyan biztosra, hogy megszavazzák a javaslatot, bár lehet időutazó vagy..


[link]

2019. nov. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy mikor tanultál informatikát, hanem hogy most milyen szinten állsz. Töltsd le a legutóbbi középszintű érettségit, csináld meg, aztán töltsd le a legutóbbi emeltet is, csináld meg belőle, amit tudsz, mondd el, hogy hogy sikerült, akkor lehet válaszolni a kérdésedre. Programozással foglalkoztál már valamennyit? Az 45 pont a 120-ból.
2019. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!