Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan hogy állattenyésztő...

Van olyan hogy állattenyésztő mérnöki alapképzés?

Figyelt kérdés
Csak mesterképzésben találtam állattenyésztő képzést. A felvin is csak mesterképzésről ír. Most akkor ha nincs állattenyésztő mérnök alapszak akkor mit kell elvégeznem? Aki tud segít megérteni hogy hogy van ez pontosan?
2019. nov. 7. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

..."állattenyésztő mérnöki, a mezőgazdasági mérnöki, a vadgazda mérnöki alapképzési szak."


[link]

2019. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az állattenyésztő-, es a növénytermesztő mérnökit össze vonták, es mostmar azt hiszem mezőgazdasági mérnök neven fog futni ez az alapképzés. 😀 Keress valami ilyesmit felvin, meg kell lennie.
2019. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is néztem hogy lennie kell állattenyésztő mérnök alapképzési szaknak. Viszont mikor rámegyek az oldalon arra hogy felvételizőknek utánna pedig hogy alapképzéseink ott meg már nem ír olyat hogy állattenyésztő bsc és ezt nem értem.
2019. nov. 7. 19:18
 4/4 A kérdező kommentje:

2.

Lehet igazad van mert mezőgazdasági mérnök alapképzés van de állattenyésztő és növénytermesztő mérnokit nem ír. Szóval valószínű hogy összevonták :)

2019. nov. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!