Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó matek és angol tudással...

Jó matek és angol tudással hova menjek tovább tanulni? Milyen 'szakmát', szakot, sulit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jövőre főiskolára/egyetemre kell mennem de nem tudom mi legyek. Abszolút semmi ötletem. Matekból és angolból vagyok nagyon jó ezekből emelt szinten tervezek érettségizni. Melyik iskolát vagy szakot ajánljátok? Amihez ezek jól jönnek. Bármi lehet háha az egyik megtetszik. Elsősorban egy diplomát szeretnék. Mert egyenlőre semmi sem érdekel...
2019. nov. 8. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami muszaki terulet.

De ez igy tag hogy matek erdekel.

Azon belul mi?

2019. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Foglalkozz gépi tanulással. Ehez választhatsz matek/infó szakot. Garantálom hogy nagyon fun lesz ha szeretsz számolni, mert nagyon nehéz. Meg ugye infó, szóval angol az alap. De ami a legfontosabb, hogy rengeteg pénzt kereshetsz vele. Pár rossz dolog benne az az, hogy msc mindenképp kell és magasabb szintű matematika (főként statisztika, valószínűség számítás és linear algebra) kézség szintű tudása alap elvárás, mint ahogy az angol is, mert a c1 nem lesz elég a munkahelyedre.
2019. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!