Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lesz valakiből geanalógus?

Hogyan lesz valakiből geanalógus?

Figyelt kérdés

Szeretnék geanalógus lenni, viszont nem igazán sikerült képzést találnom, vagy lehet nem jól keresem. A felvin kerestem rá a geanalógus szóra, de nem adott ki találatot, illetve ha Googleban keresek rá, akkor vagy levéltárakat dob ki, vagypedig híresebb geanalógusokat Wikipédiáról.

Valakinek valami ötlete, hogy miként válhatnék geanalógussá?

Köszönöm a segítséget előre is!



2019. nov. 10. 16:42
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Genealógus lesz az.
2019. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, azaz. El írtam. :D

De valaki választ is tudna adni? :D

2019. nov. 11. 11:25
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Mondjuk ha így keresnél rá a google-ban?
2019. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rákerestem, de nem találtam semmit arról, hogyan lehetnék genealógus... :c
2019. nov. 11. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen képzés nincs Magyarországon ha családfa kutatás érdekel akkor a történelem szakot ajánlom
2019. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Történelem szakon a történészt érted?

Melyik egyetem, melyik kar?

Sajnos töriből sose voltam jó, de lehet újraérettségizek belőle, ha kell.

2019. nov. 12. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Történelem szakon több ágja is van lehetsz régész levéltáros de más része is vannak viszont történelem szakra kötelező az emelt szintű történelem érettségi ha ebből akarsz élni akkor helyeszkedj el egy ilyen cégnél vagy alapíts egy ilyen vállalkozást de ajánlom hogy előtte végezd el a töri szakot hisz tanulsz majd latint is történelmet is egy kicsit a kutatásról is stb
2019. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na attól tartok, hogy ez felejtős lesz akkor. Emelt törit nem tudnék letenni. Otthon, magánszorgalomból meddig lehet eljutni a saját családfa kutatásával?
2019. nov. 13. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a rubicon mesterkurzus segítségével készülők az emelt törire szerintem nagyon jó,otthon a családfával kb 1700-as évek több mindentől függ hogy nincs megsemmisült anyakönyv illetve egyes ágakon nehéz visszajutni ha gyakori névről van szó legrégebbre pedig nemesi családoknál lehetséges 1700-as évektől van anyakönyvezés az országban az előtti anyakönyv ritka
2019. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!