Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 60-60%-ra teljesíteni a két...

60-60%-ra teljesíteni a két érettségit, nehéz?

Figyelt kérdés

Közép matek,és emelt informatika.

Illetve,hogy osztanátok be az időt októberig?

Az jó elképzelés,hogy egyik nap egyiket tanulom másiknap másikat?

Matekot úgy gondolom,hogy találtam olyan doksit,amiben fel van sorolva,hogy milyen típusú feladatok lehetnek.

Mindegyik feladat típusra adnák 1 hét gyakorlást.


2019. nov. 11. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Tőled függ. Ha rendesen készülsz, akkor jobb is lehet.


Nem is értem ezt a kérdést.

2019. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem októbert akartam hanem májust. :D

A-B nap lenne.

A nap Matematika.

B nap Informatika.

Egy hét így nézne ki.

A-B-A-B-A-B illetve egy nap pihi ;)

2019. nov. 11. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 éve érettségiztem, most mérnökinfóra járok egyetemre. Én is emelteztem infóból és a középmatekkal együtt dupláztattam a felvételinél. A közép matekom 61% lett az emelt infóm 59%.


Én nem tanultam sokat rá. Bár infós szakra jártam szakgimiben, szóval a programozásra már megtanítottak ott. Az a legfontosabb az egész emelt infós érettségibe úgyhogy arra keszülj nagyon fel, mert sok pontot ér. A szövegszerkesztés nagyon könnyű 1 hétvége elég rá. Az adatbázisra szánnék a helyedbe a programozás után sok időt mert az is sok pontot ér, és nem a legkönnyebb. 2-3 hét alatt megtanulható, ha délutánonként par órát gyakorolsz rá. És a végére hagyd az excelt mert az csak 15 pont az éri a legkevesebbet, szóval már ha a többi feladat flottul megy akkor foglalkozz vele.


Matekból a matekerettsegi.hu-t tudom ajánlani. Nem olcsó, de én 2-es voltam középsuliba végig matekból és az érettségin meg lett a 4-es (61%). Szóval megéri az árát. Az előző évek érettségijei vannak interaktívan megcsinálva. Beírod a választ és jelzi hogy jó vagy nem utána videó szerűen elmondja részletesen és érthetően a magyarázatot hogy mi hogyan jött ki. Vannak ingyenes demóvideók, szóval meg tudod nézni hogy milyen jó.


Infóra meg Holló Tamás youtube csatornáját ajánlom. Én onnan készültem fel rá. Az elmúlt évek érettségi feladatait oldja meg. Így tudsz a legjobban felkészülni, hiszen ezek típusfeladatok, amik évről évre ismétlődnek csak más a szöveg meg a körítés.


Sok sikert a készüléshez!;)

2019. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!