Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » METU tervezőgrafika szakára 6...

METU tervezőgrafika szakára 6 hónap alatt fel lehet készülni?

Figyelt kérdés
Jővőre szeretném elkezdeni levelezőn, de nincs sok tapasztalatom, csak annyi hogy gyerekként szerettem nagyon rajzolni. Viszont photoshophoz és illustratorhoz érték valamennyire mivel jártam kiadvány szerkesztő képzésre 2 évet, bár nem fejeztem be. Lassan 3 éve nem foglalkoztam vele, de fel tudnám eleveníteni. Viszont a rajzban nem vagyok biztos, januártól tudnék rajztanár hoz járni. Mennyire szigorú a felvételi rendszer?
2019. nov. 11. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Metura mindenkit felvesznek ha van pénzed xd
2021. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha igy lenne nem lenne 5x a túl jelentkezés.. Bírom amikor olyanok irkálnak akiknek fogalmuk sincs a művészeti képzésekről..
2022. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van pedig az 1.nek. A Metu nem valami színvonalas. Majd ha a Momére vagy a Képzőre jelentkezel megtudod mi az a szigorú felvételi rendszer.

Az 5xös túljelentkezés pedig azért van mert a sok anime másoló mind hatalmas grafikusművésznek gondolja magát, és ha már ekkora művészlélek akkor miért ne próbálkozna a silány kis munkájával. A fentebb sorolt két jobb egyetemről már az első forduló után elküldik őket.

2022. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nem ertek egyet a 3.-al. En jartam mind ket egyetemre. Metun vegeztem az alapkepzest Momen a mestert es a Metunk sokkal tobb segitseget kaptam. Lehet hogy a tobbi szakja nem tul minosegi de a muveszeti kara nivos.
2022. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!