Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mely könyveket ajánlanátok a...

Mely könyveket ajánlanátok a 2020-as emelt történelem érettségire, melyekkel mind szóbelin, mind írásbelin (legalább 3-assal) sikeresen át lehet menni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is emeltre készülök, és a Száray-könyvekből tanulok, meg vettem kidolgozott érettségi témakörös könyvet, de az nem minden témában jött be eddig nekem. A Száray-könyvek szisztematikája jól felkészít arra, amit emelten követelnek, ahogy elnéztem. Minden forrást át szoktam nézni benne, ami egy fontos anyagnál van, mert azokat is jó tanulmányozni, irásbelin jól jöhet. Másból nem nagyon tanulok, valakitől hallottam, hogy Rubicont is olvas, én néha szoktam egy témakörből netről innen onnan hozzá olvasni, de amúgy csak a tankönyv. Szerintem nagyrészt lefedi a követelményeket. 90%-ot nyilván nem egyszerű csak ebből összehozni, de olyan 60 körül okés.
2019. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Melyik Száray könyveket olvastátok? Sajnos néztem őket, de rengeteg van. :)
2021. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!