Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Már évek óta érdekel a pszicho...

Már évek óta érdekel a pszichológia, mindig is szerettem volna ezzel foglalozni, de eddig sokan lebeszéltek róla. Van itt olyan, aki pszicholgoara jár és mesélne a tapasztalatairól?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 12:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Pszichológia*
2019. nov. 14. 12:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy elsőéves vagyok
2019. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mesélnél nekem?Nagyon érdekel az egész.Hol tanulsz?
2019. nov. 16. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátnőm is pszichológus. Érdekesnek érdekes, de anyagilag nem éri meg. 6 év tanulás, mert ugye csak mesterrel van értelme, így is csak oda vették fel először, ahol szakmai gyakorlaton is volt, és eleinte csak részmunkaidőre. Mindemellett albérletet is fizetett...és saját pénzből kötelezően el kell kezdeni a szakpszichológusit is, mert kell, és kész. Nagyon nagyon nem éri meg. Ha van valami nagyon biztos ismerősöd, aki egy menő céghez be tud jutattni, akkor megéri, mert ott lehet tréningeket szervezni, ilyesmi, az jobban fizet. De ha még elég sok pénzed is lenne egy magánrendelőre, akkor is kell a tapasztalat, ez olyan, mint egy jó magándoki-rendelő.
2019. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segített
2019. nov. 16. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, szerintem a pszichológia megéri a költségek mellett is. Önmegvalósítás...
2019. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,de aggódok.Ez nagy álmom, úgy érzem jól is megy.De nagyon félek,hogy rosszul sül el
2019. nov. 20. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!