Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnöki bsc t ha...

Villamosmérnöki bsc t ha elvégzem átlehet menni alkalmazott matematika msc re?

Figyelt kérdés
villamosmérnök, mérnök, matek, mcs, bsc

#matematika #MSc #BSC #villmosmérnök
2019. nov. 16. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
A villamosmérnöki az egyik legjobb végzettség. Az átmenni szót akkor használjuk, ha valaki még nem végezte el a szakot, de bizonyos félév után át szeretne menni másik szakra, és ott folytatni; szerintem ez villamosmérnökiről alkalmazott matematikára nem lehetséges, hanem újra kell felvételezni. Továbbmenni lehet msc-re, de nem tudom, hogy alkalmazott matematikára lehet-e. Ennek felvin kell utána nézni.
2019. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De most kezdek rájönni, hogy nem nekem való ez a villamosmérnöki szakma, de már el szeretném végezni, hogy legalább a papír meglegyen és inkább alkalmazott matematikát szeretnék tanulni, de nem akarok újra bsc re járni
2019. nov. 16. 19:16
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Áh, értem. Amúgy lehet menni. Ezt most találtam: [link]

Idézem: ,,Követelmények:

– Minimum 50 matematikai kredit az

alapszakon (ha nincs 65, a különbözetet „be

kell pótolni”). Nyilván teljesül a matematika

alapszakon, de informatikus, közgazdász,

mérnök, fizikus is jöhet!"

2019. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Matematika alapszakon ?
2019. nov. 16. 19:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a dokumentum címe miért matematika alapszak, de ha a diákat nézed, azok az alkalmazott matematikus mesterszakról szólnak.
2019. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor tökmindegy milyen szakon vagyok csak legyen meg az 50 matematikai credit ?
2019. nov. 16. 19:53
 7/19 A kérdező kommentje:
és nagy lemaradásom lenne az alapszakos matekosokhoz képest ?
2019. nov. 16. 19:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nem hiszem, hogy bepótolhatatlan lenne a különbség.
2019. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. nov. 16. 20:06
 10/19 anonymousreview60 ***** válasza:
19%

Ne örülj ennyire! Megnézted, hogy a matek MSc a matek BSc mely tárgyaira épít, és azokból mit nem tudsz?( Tudod. Temstika.) Sokat.

Úgy nagyon nem lesz frankó, hogy a 2. emeletet akarod építeni, de még az elsőből 2-3 oszlop hiányzik.

2019. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!