Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok szakoko...

Nemzetközi tanulmányok szakokon miért magasak a ponthatárok, ha egy olyan diplomával nehezebb elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

.....mint például egy nemzetközi gazdálkodással? (amihez kb. ugyan annyi ponthatár BCE)

Miért tartják büfé szaknak?



2019. nov. 16. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értettem soha.

Nemzetközi tabulmányokról átjelentkeztem anno nemzetközi gazdálkodásra és nilyen jól tettem.

Egy multi cégnél dolgozom ,haladok felfelé a ranglétrám,míg volt nemzetközi tanulmányos csoporttársaim vagy munkanélküliek,vagy nagy szerencsével elkerültek egy pici céghez negyedannyi fizetéssel vagy 2-3. diplomájukat szerzik meg, mivel az elsővel semmit nem tudtak kezdeni.

2019. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Jól hangzik a szak címe (“ami nemzetközi, az csak jó lehet”), és az emberek tájékozatlanok. Gondolom a szakleírás is hangzatos hazugságokból áll a felvi.hu-n.
2019. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!