Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a Kőrösy-t (ezen...

Szerintetek a Kőrösy-t (ezen belül az üzleti orientációt vagy az informatikai orientációt jelölném meg) vagy a Deák-ot (ezen belül az általánost jelölném meg) jelöljem meg ELSŐKÉNT? (Szegedi iskolákról van szó! )

Figyelt kérdés

Kitűnő tanuló vagyok, szeretem a matematikát. Nem szeretem (pontosabban utálom) a történelmet. Az angolt nem utálom, de nem szeretem, illetve nem is megy olyan jól, olyan értelemben, hogy nincs nyelvérzékem (azért vagyok 5-ös, mert tanulok, de mint mondtam, nincs nyelvérzékem). Nyelvtannal, irodalommal különössebben nincs bajom. Valószínűleg jó lesz a központi felvételim, főleg a matematika, de szerintem a magyar is jó lesz. Pénzzel szeretek és szeretnék is foglalkozni, közgazdász szeretnék lenni. Valószínűleg egyetemre is fogok menni (természetesen közgazdasági egyetemre). Elsősorban az iskolára vonatkozó véleményetek érdekel, de az is jó lenne, ha a szakra vonatkozó véleményeteket is kifejtenétek.

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2019. nov. 17. 15:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!