Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak...

Milyen szakmát válasszak továbbtanulásra gimnázium után?

Figyelt kérdés

11. évfolyamos vagyok kémia-biológia faktos. Kétnyelvet tanulok, franciát (nagyon nem megy) és angolt (legjobb vagyok a csoportban, de nem az osztályban és középfokút szeretnék lerakni belőle). Reálos vagy humános vagyok jó kérdés. Szeretek rajzolni, barkácsolni, jelenleg egy könyvet is kezdtem írni, hát ha lesz benne valami amit megszeretek, viszont magyar nyelvből és irodalomból borzalmas. Szeretem a matematikát, és az informatikát, de az előbbin lassabban dolgozom, mint a többiek.

Biológiából leginkább a gének fogtak meg a különleges mutációk (liget, fehér tigris, éppenséggel ez pont nem az, de remélem értitek a példát), stb. miatt, de csak jövőre lesz a gén manipulációs tananyag az ezzel foglalkozó tananyag. Kémiából jó vagyok 4 és 5-ös közötti határon vagyok fent-lent. Érdekel továbbá a főzés és a videójátékok.

Motivációm kevés, szorgalmam alacsony és sokszor függök másokon, hogy döntést hozzanak, de ami érdekel abban szépen lassan haladok a megvalósítás felé (pl.: rámen készítés). Emberekkel könnyen ismerkedem, de szeretek magam lenni, eddigi barátaimmal már nehezebben jövök ki szerintem. Számítógép függő is vagyok. Ezek amit tudni érdemes rólam és itt állok a gimiben totál reménytelenül. Egyetlen célom, még, hogy kijussak Magyarországról és ismerjék az emberek a nevem valamilyen cég által remélhetőleg.



2019. nov. 18. 16:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!