Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek olyan esetben, ha érdekel titeket a gazdaság, gazdaságtudományok(sőt, még az ilyen pályaválasztási tesztek is ilyen szakmákat dobnak be), de egyszerűen rohadt nehezen megy a matek?

2019. nov. 19. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp, ha a célod az, akkor vágj bele. Ahogy néztem, ott "csak" analízissel kapcsolatos matek lesz. Az tanulható, sőt, még ha nem is vagy penge, de szorgalmas, menni fog. Csak az a lényeg, hogy mindig kövesd az előadást, gyakorlatot belőle, mert ha lemaradsz , nehéz visszajönni, mivel ott minden mindenre épül.
2019. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnám a helyedben. Egyszerűbb most nekifeküdni és megtanulni a matekot mint 10 év múlva a nulláról elkezdeni, ha más irányba mennél és mégsem jönne be. Az egyetemi matek, ami gazdasági szakokon szükséges, megtanulható, sok gyakorlással persze. Extra energiát kell belefektetni nyilván, akár különtanárral például. Valószínűleg nem alkalmazott közgáz vagy közgazdasági elemző szakra akarsz menni, ezeken kívül a többi igazából teljesíthető.
2019. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nézz szembe azzal, hogy mi a problémád a matematikával!

- Az alapozással van baj?

- Vannak területek, amik jobban, és olyanok, ami nehezebben mennek?

- Milyen okai vannak a problémáknak.

- Min tudsz segíteni, mihez kell segítség?


A szembenézés után lépj a tettek mezejére! Amin tudsz, azon javíts, amihez kell szerezz segítséget!


Szerintem se hátrálj meg!

2019. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!