Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó orvos lennék?...

Szerintetek jó orvos lennék? Orvosnak való vagyok?

Figyelt kérdés
A nyílt napon lehetett csinálni vérvételt meg is mutatták de mikor nekem kellett volna csinálni egyszerűen nem sikerült megcsinálnom.Jó lehet hogy ez nem olyan nagy dolog de engem nagyon elbizonytalanít. A gyakorlati részétől nagxon félek.Vagy belejövök?

2019. nov. 20. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Te komolyan ebbol ezt vonod le?

Ennyi erovel en villamosmernokin vagyok es nem tudtam elsore kettos integralt megoldani

2019. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Semmit sem mond el arról, hogy miylen orvos lennél (a nővérek mindig is jobban tudtak vért venni, mint az orvosok, mert többet csinálják, amúgy..)


De ha ennyire gyenge az önbizalmad, akkor még az orvosira felvételi előtt keress egy pszichológust, mert kicsinálnak vizsgaidőszakban! A mentális nyomás nagy.

2019. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkisebb gondod ez lesz majd, amikor anatómiát, biokémiát, biofizikát stb. fogsz tanulni és 100 oldalakból fogsz vizsgázni meg zh-kat írni.
2019. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

Mit 100, inkább 1000 oldalak :D

Ha nem vagy biztos magadban, menj gyógyszerészetire.

2019. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!