Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszertári asszisztens...

Gyógyszertári asszisztens vélemények?

Figyelt kérdés

Megéri elvégezni szerintetek? Nem ez a végcélom, csak ideiglenesen gondolkozok benne, leginkább részmunkaidőben. Tudom, hogy a fizetés nem sok, de ha el lehet vele helyezkedni, az már jó nekem.

Másik opció a laboratóriumi asszisztens, az ehhez képest jobb? Mintha több álláshírdetés lenne vele kapcsolatban.


Esetleg más EÜ OKJ képzések is szóba jöhetnek, ha valaki tud valami kapósat (ápoló nem szeretnék lenni).



2019. nov. 21. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A labor asszisztens semmiképp. Az a laborban az alka munka, velük takaríttatnak, van h gyomláltatnak stb. Onnan menekülnek az emberek vegyészmérnökire. A gyógyszertári asszisztens mar jobb, ha van ismerősöd.
2019. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
És az általános ápolói és egészségügyi asszisztens?
2019. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
elvegeztem a gyogyszertari asszisztensit, de csak ismerossel tudsz elhelyezkedni, bar ha pesti vagy akkor talan magadtol is.ket ev szivas mire elmehetsz kiado szakasszisztensire, van akinek sikerul, van akinek nem, nekem felev gyakorlatom van csak meg munkaban, es nem is folytatom...bar en mas okokbol sem. olyat erdemesebb tanulni, ahol nem kell utana meg szakosodni...de majdnem minden okj tanfolyam egymasra epulo sajnos..
2020. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!