Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi időbe tellene nekem...

Mennyi időbe tellene nekem leérettségizni estin?

Figyelt kérdés

Ahol én lakom Veszprém megyében, csak a Balassi Bálint Gimnázium által indított esti érettségit találtam, az meg nem igazán tetszik, mert 4 évfolyamos elvileg.


Nekem a 9. osztályom megvan, és az érettségit 2 év alatt szeretném letenni, erre ha jól láttam Pesten van lehetőség. A Balassiba is 3 év lenne, ha elfogadják a 9. osztályomat, de nekem az sok idő (már 30 éves vagyok, mellette dolgozom is). A Balassi még azért nem jó, mert ha jól olvastam, akkor 14 órától már kezdődnek az órák, és este 8-ig tarthatnak. Nem értem, hogy ebbe mi az esti... Így lehetetlen lenne munka mellet csinálnom, legalább du. 4-kor kezdődne...


Itt a környéken nem nagyon látok más lehetőséget, akkor felejtsem el, hogy érettségim lesz?


2019. nov. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
felnottkent gyorsitott 1 ev
2019. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de sajnos hasznalhato tudast nem fogsz szerezni, mert ott mindenki atmegy elsore, csak a tandijat szedik be de amugymindenkit atengednek.
2019. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hol van ez a gyorsított 1 év?


Az érettségire csak azért van szükségem, hogy egyetemre tudjak jelentkezni.

2019. nov. 23. 22:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek ilyen hogy "érettségi 1 év alatt" nem átverés?


A érettségi levelezőn egyébként milyen?

2019. nov. 23. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Olyan sulit válasz ahol nem gond ha fel kell készíteni téged emelt szintű érettségire ha megvan 9 osztályos akkor 10-ig osztályban kéne kezdened estin
2019. nov. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!