Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit jelent az, hogy a győri...

Mit jelent az, hogy a győri egyetemen megszűnik az állami fenntartás?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket, amiben szó volt arról, hogy egy alapítvány veszi át az egyetemet. Ez azt jelenti, hogy minden szak csak önköltséges lesz majd?

2019. nov. 24. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyanaz lesz vele, mint a Corvinus-szal. Az önköltséges képzések megmaradnak (az önköltség ára az egekbe megy), az állami ösztöndíj helyét pedig az alapítványi ösztöndíj veszi át. Annak a feltételei pedig egyelőre kérdésesek.
2019. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: és ilyen helyzetben mi van azokkal, akiknek folyamatban vannak az állami ösztöndíjas tanulmányai? Tehát van élőszerződésük az állammal?
2019. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2019. nov. 24. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

#2!

Hogy Győrben konkrétan mi lesz, azt nem tudom, de a BCE-n felmenő rendszerben módosítják a finanszírozási rendszert, vagyis aki államin kezdte, az be is tudja ott fejezni.

2019. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: köszönöm. Én Kecskeméten vagyok, a gamfon, már ott is felröppent a hír.
2019. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!