Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak lenne ideálisabb...

Melyik szak lenne ideálisabb hogy közelebb kerüljek az álmomhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, az én álmaim szaka, nem más, mint a pszichológia. Annyi pontom nem lesz érettségivel, mint amennyi szükséges államira. Így variálok, hogy kerülhetnék közelebb hozzá. Gondoltam szociológia szakra, de az óvodapedagógiára is, hiszen gyermekpszichológus szeretnék lenni. Néztem a közösségszervező szakot is,onnan emberi erőforrások MA-ra mennék.kezdek tanácstalan lenni,mert az anyagi oldala sem utolsó a szakoknak. :( Ti mit tanácsolnátok?Köszönöm előre is..

2019. nov. 26. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most hagyok ki egy évet, ezt tanácsolom neked is. Az irodalmam 80% lett az emelt angolom 74% és mind a kettőt szeretném kb 12%-kal javítani. Emellett németből készülök tavasszal nyelvvizsgázni. Én úgy számolom, hogy ez esetben lesz 440 pontom nagyjából. Ha tényleg ez az álmod, akkor tegyél meg érte mindent és ne kibúvókat keress! Persze nagyon jó az óvodapedagógus, de hogy szeretnél onnan áttérni a pszichologiara? Ha pedig az emberi erőforrásokat nézed, az is 400 pont körül van es a HR-ra visz.
2019. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy hogy akkor diploma alapjan szamitanak a pontot. Es utana mar levelezon munka mellett is eltudnam vegezni.. Felek hogy az ido telik..
2019. nov. 29. 09:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar a kozossegszervezoi szak mellett dontottem. :)
2019. nov. 30. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Evvel az egyetlen gond, hogy el fognak fogyni az ösztöndíjas éveid, ami a pszichologianal nagyon fog fájni, de persze te tudod.
2020. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!