Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges biosz kémia emeltre...

Lehetséges biosz kémia emeltre felkészülni 5 és fél hónap alatt?

Figyelt kérdés
80-80%ot kellene írnom mindkettőből, hogy felvegyenek orvosira. Tavaly előtt a mindkettő 65% körüli lett. Most egyetemre járok fél éve kémia szakra elég szarul megy és az orvosi volt az álmom csak lemomdtam róla, azzal,hogy úgysem menne. Most, hogy szenvedek a kémia szakon úgy érzem, hogy az orvosin kívül más hivatást el sem tudnék képzelni. De félek hogy nem sikerülnének az ujraérettségik. Szerintetek van esély vagy felejstem el? Alapjaim vannak bioszból csak két év alatt teljesen kikopott a tudásom.

2019. nov. 27. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima. De ne hagyd abba, csináld meg ezt a félévet, és passziváltass 2.-ban. Fizika amúgy könnyebb szetintem 80 felettire.
2019. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fizikából sajnos nincsenek alapjaim. A kémia szakon talán ragadt rám valami, ezért gondolom úgy, hogy a kémia jobb lenne.
2019. nov. 27. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Megértem, bár a fizikai SZEMLÉLET az orvosira is nagyon hasznos. A problémákhoz való hozzáállás, a párhuzam keresése stb.


Amúgy ha van kérdésed, írd le ide.


Szerintem is fel lehet készülni, pláne ha van alapod. De én sem hagynám ott a kémia alapot. Mert mi van, ha nem vesznek fel?! Pl extrém esetben meg is van a 80-80, de bem elég?


Mi a baj a kémiával, hogy ilyen szarul megy?

2019. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A túl sok számolás, teljesen kikészít. Nehezen megy. Már most pedig még nem is voltak nehéz tárgyák. De szenvedek. És régi álmom, hogy orvos lehessek. Ha mind2 emelt pont 80%lenne, akkor lenne pontosan 430 pontom ami talán elég. Csak nem vagyok biztos benne, hogy egyáltalán képes vagyok 80at irni. Mert ha passziváltatok akkor nem nagyon lenne más dolgok mint biosz kémi tanulás orrba szájba. De félek, hogy így sem tudnám 80ra
2019. nov. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!