Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik informatikai ágazatra...

Melyik informatikai ágazatra nem szükséges vagy legkevésbé szükséges matematikából képben lenni?

Figyelt kérdés
Van ilyen ?
2019. nov. 28. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Webprogramozó
2019. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hálózatok, system support. Külföldön vannak olyan Networking alapképzések ahol egyáltalán nincs semmiféle programozás, se matek, még csak 1 árva félév sem a 3 évből.

Html+CSS-hez sem kell matek tudás, de szerintem az adatbázisokhoz és az sql-hez sem kell számottevő.

De azért mindenhol jól tud jönni a matek alap, szerintem ha valakit felmentettek középsuliban mert nem ment neki a matek, vagy végig megbukott esetleg kettesekkel átment, annak nem hiszem hogy érdemes a pályával foglalkoznia. Jobb helyekre úgysem kerülne be, főleg úgy, hogy a diploma is kizárva.

Így legfeljebb a rendszergazda és számítógép szerelő-karbantartó lenne nyitott, de ezek minimálbéres munkák.

2019. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. 4 éve érettségiztem, 58% lett a matek.


Az a terv, hogy leteszek, amig meg lehet egy okj rendszergazda, vagy hasonlo egyszerubb szakiranyt, utana pedig levelezon vagy nappalin/ ejszakain egy foiskolat. Ez igy realis lenne ? Nem most volt az az erettsegi...


Ja, plusz egy info erettsegit is szeretnek. Angol kozep nyelvvizsga van.


Levelezon lehet ilyesmit elvegezni? Ha igen mennyire ajanlott ?


Velemenyek ?


Koszi.

2019. nov. 28. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!