Raccsolással pedagógus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Raccsolok gyerekkorom óta. Ez az utóbbi évben nagyon sokat változott, majdnem eltűnt, vagyis eléggé javult, annak ellenére, hogy nem figyeltem rá. Ha most egy évig fejlesztem magam lehetséges hogy kinövöm.


De ha nem sikerül teljesen, csak majdnem jó, akkor még lesz esélyem, hogy felvesznek tanárnak vagy óvónőnek?


Közben tovább igyekeznék, és a környezetem is mondja, hogy folyamatosan javul.



2019. nov. 28. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, milyen nyelvet tanulsz? Mert a németek raccsolnak és az még előny is lehet.
2019. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van beszédalkalmassággi vizsga tanító/óvó szakon. de ha nem feltűnő, akkor biztosan nem szűrik ki ezért.
2019. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném említeni hova járok... de volt beszédalkalmassági vizsgánk, és annyira volt komoly, hogy vannak olyan tarsaim akik pl annyira selypitenek hogy alig erteni, illetve a r betű sok mindenkinek nem a barátja :/
2019. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ELTE-re járok. Elég komolyan szűrik. Bent maradhatsz de el küldenek logopédushoz, van ilyen osztálytársam akit el küldtek.
2019. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!