Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem vagy Szegedi...

Debreceni Egyetem vagy Szegedi Egyetem informatika (proginfó) kara a *jobb*? Milyen Előnyöket, hátrányokat sorolnátok hozzájuk?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni és szeretnék tájékozódni kicsit. Sajnos nem tudtam elmenni a nyíltnapokra viszont egy barátom igen aki beszélt a diákokkal és azt mondták neki hogy a Debreceni jó de piszkosul nyers és száraz, de nagyon jó lehetőségekkel szolgál ha kivégzed, a Szegedire pedig azt, hogy lazább, viszont nem ad valami sokat. Szóval, vélemények, pros/cons?
2019. nov. 28. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, melyikre mész, de Debrecenben alapból sokkal több a gyakornoki munka, így Debrecenbe mennék, Szeged offos.
2019. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arról esetleg van infó, hogy az ilyen gyakornoki állásokon nagyjából mennyit keres egy elsőéves? Lehet, hogy albérlet fog kelleni, vagy kollégium, és szeretném tudni hogy mégis meddig nyúlhatok.
2019. nov. 29. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!