Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon Egyetemre jár vagy...

Pannon Egyetemre jár vagy járt valaki itt? Vagy ismerős? Nem bántátok meg hogy ebbe a városba mentetek tanulni? Milyen az egyetemi élet ott Veszprémben? Nem unalmas?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Amikor valaki azt nezi egyetemre jelentkezeskor, hogy milyen az egyetemi elet...

Egyetemre tanulni kell jarni nem szorakozni.

2019. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja mert nem lehet olyan hogy két kb azonosan jó egyetem közül oda megyek inkább amelyik jobban tetszik?
2019. dec. 1. 14:14
 3/6 anonim válasza:
100%

En 3 felevet eltoltottem a Pannon Egyetem prog.info BSc kepzesen es ott is hagytam. Nem voltak rossz jegyeim, kaptam tanulmanyi osztondijat is minden felevben, de nekem nem annyira fekudt ez az egesz egyetem tema (okok koze tartozik egyek oktatos hozzaallasa, felkeszultsege vagy az atadott tudas minosege). Maganak az egyetemnek nyugodtan adj egy eselyt, max. kiiratkozol 1 felev utan es kesz.


Altalaban jo a kozosseg, a golyataboros csapatokkal vannak szervezett kocsmatura eventek a felev soran is. Van kampuszbuli minden kedden vagy szerdan. Vannak egyeb lehetosegek is pl. rendszeres sport eventek, egyetemi osztondijas versenyek stb. A kolik el vannak szorva Veszpremen belul, van egy Balatonalmadiban is. Na onnan katasztrofa bejarni Veszprembe.


Osszessegeben engem annyira nem fogott meg Veszprem, semmi extra de az utobbi idoben este a buszpalyan altalaban mar az eletemet feltem inkabb, mint az ertekeimet.

2019. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem lenne gond ha írnék privátba? énis programtervzőire mennék és érdekelne kicsit részletesebben pár dolog
2019. dec. 1. 17:18
 5/6 anonim válasza:
Persze, nyugodtan :)
2019. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló egy besavanyodott ember lehet, sajnálom az ilyet. Igenis fontos a tanulmányok mellett a tartalmas egyetemi élet. Alapjaiban határozza meg az egészhez való kedvét a hallgatóknak. Veszprém egy nagyon nyugodt város, ami bizonyos szempontból jó, de szerintem hallgatóként szörnyen unalmas. Nincs éjszakai élet, nem nagyon van normális szórakozóhely. Veszprémben olyan, mintha minden lenne, de valójában semmi nincs. Az egyetemi éveket szerintem jobb nagyobb városban tölteni.
2020. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!