Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ismertek olyan színész képzőke...

Ismertek olyan színész képzőket, tanodákat ahova félévkor is lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre belekezdeni a színésznek tanulásába, de a tanaodák és főiskolák felvteli időszaka még viszonylag távol van. A munkahelyemről viszont szeretnék mihamarabb elmenni mert nagyon nem én vagyok. 22 évesen remélem még nem késő elkezdeni ilyesmit. Elég sok magyar tanodát találtam, de kicsit elvagyok veszve melyek azok amik jól oktatnak de teljesíthetőek is a követelményeik, nomeg a tandíj sincs az egekben..

2019. dec. 1. 17:56
 1/1 anonim válasza:

probald meg a Keleti Istvan Sziniiskolat, hatha felvesznek felevkor, de egyebkent a legtobb nem fog felvenni csak felveteli idoszakban. Es ez nem is akkora nagy baj, legalabb lesz idod felkeszulni a felvetelire, meg arrol nem is beszelve, hogyha fogod magad, es csak ugy felevkor otteremsz egy osszeszokott osztalyban olyan emberek kozott akiknek megiscsak van valamennyi tapasztalatuk a jatekban, az neked se jo, hidd el.


Tanodak amik jol oktatnak:

Pesti Magyar Sziniakademia

Nemes Nagy Színiakademia

illetve a Kaposvari es a Szinmuveszeti egyetem, bar ezekbe bekerulni kb olyan mint megnyerni a lottot esely szempontbol.


Sok sikert.

2019. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!