Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 10. be még érdemes iskolát...

10. be még érdemes iskolát ezenbelül teljesen más szakterületet váltani?

Figyelt kérdés
2 eve jarok elektronikai suliba es az elejetol kezdve mast akartam,nem szerettem de mindig azt mondtam majd bepótlom,most fixen tudatosul bennem hogy nem szeretem,nem érdeke és nem is értek hozzá,mindig is vendéglátásba akartam,most még érdemes vàltani? Vagy küzködjem ezt a pár évet?

2019. dec. 2. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogsz szakmát kapni ha végigküzdöd ezt a két évet? Ha igen, azt mondanám hogy csináld, mert annyival többet fogsz érni később a munkahely keresésnél. Ha nem ad szakmát, akkor válts iskolát.
2019. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahova most járok ott is kapnék egy szakmát,de nem érek vele semmit ha nem szeretem plusz nem is értem,amúgy ahova mennék ott is kapnék szakmát csak azt már régóta tudom hogy szeretem.
2019. dec. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!