Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elvégezni a Semmelweis...

Megéri elvégezni a Semmelweis Egyetem radiográfus képzését?

Figyelt kérdés
Orvosi Diagnosztikai Analitikus képzés van a Semmelweis Egyetemen, ahol 2 választható szakirány van, az egyik a radiográfia. Sajnos a mesterképzéshez már nincs engedélyük. Nagyon nehéz ez a szak, illetve megéri ezt tanulni? Biolgóia-Informatika fakultáción vagyok, amivel lehetséges a jelentkezés.

2019. dec. 7. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból megéri, hogyha tudsz nyelveket, akkor kimehetsz vele külföldre, főleg Németországba, ha rágyúrsz a németre, bármilyen semmelweison belüli szakkal , nagyon sokat kereshetsz. És mivel nem 6 év gondolom, nem kell olyan sokat visszafizetni, de még az orvosoknak is megéri már(!) rezidensképzésre kimenniük, annyit keresnek. Ráadásul ez egy alapképzés gondolom, nem valami okj-s és még azok is rengeteget keresnek. Magyarországon, már csak gyógytornásznak, meg dietetikusnak éri meg elmenni, egy orvos 15 évig tanul, mire elkezd keresni, ha itt akar maradni. De ne húzzatok le , ez csak az én véleményem. A Semmelweis amúgy Magyarország legjobb egyetemei között van, ha külföldben gondolkodsz , tárt karokkal fognak várni. De ki tudja, ha itthon akarsz maradni, akkor is elmehetsz magánklinikára. Ne húzzatok le , ez csak az én véleményem.
2019. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!