Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a harmadik tárgyfelvétel...

Ha a harmadik tárgyfelvétel során sem tudom teljesíteni a tárgyat, és vizsgaidőszak végén kirúgnak, mit tehetek utána?

Figyelt kérdés
Most vizsgáznék egyébként először a tárgyból, csak sajnos voltam olyan buta, hogy háromszor vettem fel. Ha kibukok, utána visszamehettek? Annak mik a feltételei? Harmadéves vagyok.

2019. dec. 10. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felvételizel újra és elfogadtatod a tárgyaid.
2019. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként dékáni kérelemmel 4x is felvehetsz tárgyat.
2019. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tárgyak elfogadtatásáért kell fizetni valamit? Úgy hallottam, 3000 Ft/kredit.
2019. dec. 10. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell fizetni. Az, hogy mennyit, egyetemfüggő. Nálunk 4000.
2019. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 vizsga után, a 4. tárgyfelvételi alkalmat dékáni méltányosságival 1x ha olyanod már nincs akkor rektori méltányosságival 1x azon adott egyetemi pályafutásod során kérvényezheted. Ezt általában meg szokták adni.

Ha így se lesz meg, akkor újrafelvi, és tárgyelfogadtatás. Költségek egyetemenként eltérőek.

Általában 3000-3700-4000-4500 forint szokott lenni a 3. tárgyfelvétel. A Kreditelfogadtatás, nálunk kreditenként 1000ft.

További információért keresd fel a helyi TO-t.

2019. dec. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!